E-mail
Пароль

Регистрация


Онлайн: Ajoib Murabbiy, Эдуард Кузнецов, Ильяс Абдулаев, Anatoliy Valebniy, Fartunate Fartunate, Bagira Bagira, Abdu Abdurahim, Manu Manuchehr, Sergei Uruguay, Yaroslav Dnepr, Александр Юнышев, Shamsiddin Andijon, Марк Muroks, Тренер Победителей, Никита Prokaznik, Dmitriy Lokofan, Діма Аврамук, Рома Stafford, Павел Спи, Виталик Meneger, Serega Mariupol, Виктор Nord, Андрей Andreyking, Nikita Nikita, Laylo Laylo, Don Corleone, Беркут Беркут, Miron Vendetta, Gadjini Gadjini, Умиджон Ташкентски, Leha Leha,
Форум › Турнір Прогнозистів УА 2019/2020
Виталий Vitaly
18 августа в 18:13
Челси-Лестер 1-1
Заря-Алекс. 2-1
Бетис-Вальядолит 2-1
Эсп.-Севилья 1-1
Алавес-Леванте 1-1
Сергей Ляшко
19 августа в 10:20
Результати 9 го туру

1.Челсі 1—1 Лестер (дж)
2.Зоря 1—2 Олександрія
3.Бетіс 1—2 Вальядолід
4.Єспаньол 0—2 Севілья
5.Алавес 1—0 Леванте
Сергей Ляшко
19 августа в 10:28
Турнірна таблиця після 9 го туру

1.Роосендаль 32
2.Бетис 28
3.Dsns 28
4.Fifa 28
5.Barselona 24
6.Свободное 24
7.Сталь 20
8.Vitaly 20
9.Зенит 20
10.Ураган 16
11.Україна 16
12.Вуктил 16
13.Галичина 16
14.Металлист 12
15.Intriga 12
16.Dima 8
17.Desna 0
18.Динамокиїв 0
19.Realmadrid 0
Сергей Ляшко
19 августа в 10:50
10 тур останній тур турніру.

1.Апоєл — Аякс
2.Ласк — Брюгге
3.Клуж — Славія
4.Олімпіакос — Краснодар
5.Динамо Загреб — Русенборг

Ставки приймаються до 20.08 до 22:00
Сергей Ляшко
19 августа в 10:53
ДЖОКЕР ОЛІМПІАКОС — КРАСНОДАР
Сергей Ляшко
19 августа в 10:55
1.Апоєл — Аякс (0:2)
2.Ласк — Брюгге (1:2)
3.Клуж — Славія (1:1)
4.Олімпіакос—Краснодар(дж) 0:1
5.Динамо З. — Русенборг (3:1)
Сергей Бетис
19 августа в 11:06
1,Апоэл-Аякс 0:2 2.Ласк-Брюгге 1:1 3.Клуж-Славия 0:1 4.Олимпиакос-Краснодар 1:2 5Динамо З-Русенборг 1:1.
Виталий Vitaly
19 августа в 11:23
Дж где?
Виталий Vitaly
19 августа в 11:25
Увидел)
Роман Левицький
19 августа в 11:43
1.Апоєл — Аякс (1-2)
2.Ласк — Брюгге (0-2)
3.Клуж — Славія (0-1)
4.Олімпіакос — Краснодар (2-1)
5.Динамо Загреб — Русенборг (1-0)
Electronic Arts
19 августа в 12:31
1.Апоєл — Аякс 1:2
2.Ласк — Брюгге 0:1
3.Клуж — Славія 1:1
4.Олімпіакос — Краснодар 1:2
5.Динамо Загреб — Русенборг 2:0
Вова Самуляк
19 августа в 12:38
1.Апоєл — Аякс 1:1
2.Ласк — Брюгге 1:0
3.Клуж — Славія 1:1
4.Олімпіакос — Краснодар 0:0
5.Динамо Загреб — Русенборг 1:0
Вован Sirtinv
19 августа в 14:06
Апоель-Аякс 0:2
Ласк-Брюге 1:1
Клуж-Славия 2:1
Олимпиакос-Краснодар 3:1
Динамозагреб-Русенборг 1:0
Алексей Зенит
19 августа в 15:50
1.Апоєл — Аякс 0:2
2.Ласк — Брюгге 2:1
3.Клуж — Славія 1:1
4.Олімпіакос — Краснодар 1:1
5.Динамо Загреб — Русенборг 2:0
Саша Белый
19 августа в 16:44
1.Апоєл — Аякс 1-3
2.Ласк — Брюгге 0-2
3.Клуж — Славія 1:1
4.Олімпіакос — Краснодар 1-2
5.Динамо Загреб — Русенборг 1-1
Дима Швед
19 августа в 18:46
1.Апоєл — Аякс 1-3
2.Ласк — Брюгге 0-2
3.Клуж — Славія 1-0
4.Олімпіакос — Краснодар 1-2
5.Динамо Загреб — Русенборг 0-1
Дима Simple
19 августа в 19:01
1.Апоєл — Аякс 1-2
2.Ласк — Брюгге 1-1
3.Клуж — Славія 2-2
4.Олімпіакос — Краснодар 2-0
5.Динамо Загреб — Русенборг 2-1
White White
19 августа в 19:41
1.Апоєл — Аякс 1-2
2.Ласк — Брюгге 0-2
3.Клуж — Славія 1-0
4.Олімпіакос — Краснодар 1-0
5.Динамо Загреб — Русенборг 0-1
Беркут Беркут
20 августа в 05:36
1. АПОЕЛ — Аякс 1:2
2. ЛАСК — Брюгге 2:1
3. Клуж — Славія 1:1
4. Олімпіакос — Краснодар 1:1
5. Динамо Загреб — Русенборг 1:0
Виталий Vitaly
20 августа в 12:52
1. АПОЕЛ — Аякс 2:3
2. ЛАСК — Брюгге 1:1
3. Клуж — Славія 2:1
4. Олімпіакос — Краснодар 2:0
5. Динамо Загреб — Русенборг 2:1
Vitromst Vitromst
20 августа в 12:55
1. Апоєл — Аякс 0-0
2.Ласк — Брюгге 0-0
3.Клуж — Славія 0-0
4.Олімпіакос—Краснодар (дж) 0-0
5.Динамо З. — Русенборг 0-0
Electronic Arts
20 августа в 17:07
Vitromst Vitromst: 1. Апоєл — Аякс 0-0 2.Ласк — Брюгге 0-0 3.Клуж — Славія 0-0 4.Олімпіакос—Краснодар (дж) 0-0 5.Динамо З. — Русенборг 0-0 ..
оптимістично)
Contact Contact
20 августа в 17:36
1.Апоєл — Аякс 1:3
2.Ласк — Брюгге 0:3
3.Клуж — Славія 1:2
4.Олімпіакос — Краснодар 2:2
5.Динамо Загреб — Русенборг 0:0
Electronic Arts
21 августа в 23:55
Я так бачу на 2 місці 2 учасники? Пропоную їм розділити призові за 2 і 3 місце порівну, тобто по 100
Вова Самуляк
21 августа в 23:57
Electronic Arts: Я так бачу на 2 місці 2 учасники? Пропоную їм розділити призові за 2 і 3 місце порівну, тобто по 100 ..

Додатковий тур)
Вова Самуляк
22 августа в 00:00
Electronic Arts, а тебе можна вітати з перемогою)
Electronic Arts
22 августа в 00:09
Вова Самуляк, дякую) я взагалі чесно кажучи офігів, в мене після 8 туру було 16 очок)
Сергей Ляшко
22 августа в 20:20
Зараз дійду додому все зроблю,а то тільки з роботи педалі тащу:)
Сергей Ляшко
22 августа в 21:01
Результати 10 го туру

1.Апоєл 0—0 Аякс
2.Ласк 0—1 Брюгге
3.Клуж 0—1 Славія
4.Олімпіакос 4—0 Краснодар
5.Динамо З 2—0 Русенборг
Сергей Ляшко
22 августа в 21:06
Кінцева турнірна таблиця

1.Fifa 36
2.Бетис 32
3.Роосендаль 32
4.Barselona 28
5.Dsns 28
6.Свободное 24
7.Зенит 24
8.Сталь 20
9.Vitaly 20
10.Галичина 16
11.Вуктил 16
12.Україна 16
13.Металлист 16
14.Ураган 16
15.Intriga 12
16.Dima 8
17.Desna 0
18.Динамокиїв 0
19.Realmadrid 0
Сергей Ляшко
22 августа в 21:11
Щоб визначити 2 і 3 місце буде.додатковий тур.
1 місце команда "Fifa" 300 бц
Сергей Ляшко
30 августа в 11:25
Вирішальний тур серед команд які займають проміжне 2-3 місце(участь беруть тільки команда Бетіс і Роосендаль)

1.Фрайбург — Кельн
2.Леванте — Вальядолід
3.Ювентус — Наполі (дж)
4.Нант — Монпедьє
5.Ворскла — Александрія

Ставки приймаються до 31.08. до 16:30
Сергей Бетис
30 августа в 13:33
1.Фрайбург-Кельн 1:1 2.Леванте-Вальядолид 1:2 3.Ювентус-Наполи 1:0 4.Нант-Момпелье 0:2 5.Ворскла-Александрия 1:1
Беркут Беркут
30 августа в 16:35
1. Фрайбург — Кельн 2:0
2. Леванте — Вальядолід 1:1
3. Ювентус — Наполі 1:0
4. Нант — Монпельє 1:1
5. Ворскла — Олександрія 1:1
Роман Левицький
2 октября в 08:13
Результати матчів
1.Фрайбург — Кельн 1-2
2.Леванте — Вальядолід 2-0
3.Ювентус — Наполі (дж) 4-3
4.Нант — Монпедьє 1-0
5.Ворскла — Александрія 0-1
Роман Левицький
2 октября в 08:14
2.Бетис 32
3.Роосендаль 32
Жоден не вгадав рахунок
Роман Левицький
2 октября в 08:14
Роблю ще один тур. Прошу Бетіс і Беркут залишити ставки
Роман Левицький
2 октября в 08:17
Ворскла - Мариуполь
Десна - Олимпик
Львов- Заря
Ливерпуль- Лестер (Дж)
Вест Хэм - Кристал Пэлес
Ставки залишити до 5 жовтня!!!
Сергей Бетис
2 октября в 08:29
1.Ворскла-Мариуполь 2:1 2.Десна-Олимпик 2:0 3.Львов-Заря 1:2 4.Ливерпуль-Лестер 3:1 5.Вест Хэм-Кристал Пэлес 2:1
Беркут Беркут
2 октября в 13:33
Ворскла - Маріуполь 1:1
Десна - Олімпік 2:0
Львів - Зоря 0:1
Ліверпуль- Лестер 2:1
Вест Хем - Крістал Пелес 1:0
Роман Левицький
7 октября в 16:55
Результати:
Ворскла - Мариуполь 1-1
Десна - Олимпик 1-0
Львов- Заря 0-0
Ливерпуль- Лестер (Дж) 2-1
Вест Хэм - Кристал Пэлес 1-2
Роман Левицький
7 октября в 16:56
2.Бетис 32
3.Роосендаль 44
Роман Левицький
7 октября в 16:57
Точніше так.
1 місце — 300 бц Fifa
2 місце — 150 бц Роосендаль
3 місце — 50 бц Бетис
Пишу спонсору результати.
Abdu Abdurahim
21 октября в 20:13
Роман Левицький: Точніше так. 1 місце — 300 бц Fifa2 місце — 150 бц Роосендаль3 місце — 50 бц БетисПишу спонсору результати. ..

эта тебе дали
Роман Левицький
21 октября в 23:09
Abdu Abdurahim, Мне ничего не давали
Abdu Abdurahim
22 октября в 06:03
извини нито понял

© MENEGER.NET
онлайн: 31