E-mail
Пароль

Регистрация

Форум › Командный Турнир Прогнозистов для Узбекского Союза
Arman Madaliev
14 апреля в 20:17
Uzr xato ketibti

MALAGA 1:2 REAL MADRID
Habib Hatamkulov
15 апреля в 07:09
Малага 1-3 Реал Мадрид
Эйбар 2-0 Алавес
Атлетико Мадрид 3-1 Леванте
Хетафе 2-2 Эспаньол
Arman Madaliev
16 апреля в 07:55
Gruppa "A"

1)Mambet Aqilbekov 4+4=8
Arman Madaliev 5+8=13

2)Shakhinur Gulamkadirov 6+4=10
Uzbekistan Uzbekistan 5+3=8

3)Baxti Yor 3
Ислом Овчикалъача 5+10=15

4)Farhod Turtlist 2+5=8
Xabi Alonso 2+4=6

Menimcha "A" guruhi shu korinishda bolishi kerak
Arman Madaliev
16 апреля в 08:04
Gruppa "B"

1) Halim Aristokrat 3+4=7
Tillo Meneger 3+6=9

2) Nursultan Takhirjanov 2+6=8
Arman Meneger 4+4=8

3) Anvar Smti 6+7=13
Roberto Barsenal 8+3=11

4) Samat Sake 5+7=12
Komil Kanimex 4+5=9

Menimsha "B" guruhi shunaqa
Tillo Meneger
16 апреля в 13:44
2-turdan keyingi holat:

Gruppa "A"


1)SHEDEVR 19
Mambet Aqilbekov 2+4=6
Arman Madaliev 5+8=13
2)ANDIJON 18
Shakhinur Gulamkadirov 6+4=10
Uzbekistan Uzbekistan 5+3=8
3)DINAMO 18
Baxti Yor 3
Ислом Овчикалъача 5+10=15
4)SUPERSTAR 13
Farhod Turtlist 2+5=7
Xabi Alonso 2+4=6

Gruppa "B"

1)OG'ALAR 18
Halim Aristokrat 3+6=9
Tillo Meneger 3+6=9
2)NUKUS 16
Nursultan Takhirjanov 2+6=8
Arman meneger 4+4=8
3)BARSENAL 24
Anvar Smti 6+7=13
Roberto Barsenal 8+3=11
4)KZ 21
Самат Саке 5+7=12
Канимех 4+5=9

Gruppa "C"

1)FURI 17
Бахром Сапаев 5+6=11
Фуркат Абдуллаев 0+6=6
2)STUDENT 15
Shahzod Bakirov 3+5=8
Shoyatbek Shoyatbek 3+4=7
3)VODIYLIK GLADIATORLAR 12
Habib Hatamkulov 2+2=4
Ali Abdullaev 5+3=8
4)(-) 3
Murodjon Andijon 3+0=0
Shamsiddin Andijon 0+0=0

Gruppa "D"

1)CR7 12
Misha Meneger 0+8=8
Jaka Jack 2+2=4
2)UZBEKISTAN 21
Bekzod Bek 5+5=10
Даврон Абдуллаев 5+6=11
3)NAMANGAN 16
Shoxrux Safety 5+4=9
Ajoib Murabbiy 3+4=7
4)POMPEI 8
Black Hurricane 8
Lionel Messi 0
Tillo Meneger
16 апреля в 13:58
3-tur uchun o'yinlar:

18/04 Наполи - Удинезе - : -
18/04 Торино - Милан - : -
18/04 Фиорентина - Лацио - : -
18/04 Кротоне - Ювентус - : -
18/04 Рома - Дженоа - : -
Tillo Meneger
16 апреля в 14:01
3-tur :

18/04 Наполи - Удинезе 2:1
18/04 Торино - Милан 0:2
18/04 Фиорентина - Лацио 1:0
18/04 Кротоне - Ювентус 0:3
18/04 Рома - Дженоа 3:1

OG'ALAR :
Baxti Yor
16 апреля в 14:47
3-tur :

18/04 Наполи - Удинезе 3:1
18/04 Торино - Милан 1:2
18/04 Фиорентина - Лацио 1:2
18/04 Кротоне - Ювентус 0:2
18/04 Рома - Дженоа 2:0
DINAMO
Arman Madaliev
16 апреля в 14:59
Napoli 2:1 Udineze

Torino 1:2 Milan

Fiorentina 1:2 Lazio

Krotone 1:2 Yuventus

Roma 2:1 Jenoa

SHEDEVR jamoasi
Black Hurricane
16 апреля в 15:31
3-tur :

18/04 Наполи - Удинезе 3:2
18/04 Торино - Милан 2:2
18/04 Фиорентина - Лацио 1:3
18/04 Кротоне - Ювентус 0:1
18/04 Рома - Дженоа 2:1

POMPEI
Bekzod Bek
16 апреля в 15:31
3-tur :

Наполи 2-0 Удинезе
Торино 1-1 Милан
Фиорентина 2-1 Лацио
Кротоне 1-2 Ювентус
Рома 2-0 Дженоа

"Uzbekiston"
Uzbekistan Uzbekistan
16 апреля в 16:29
Napli 3:0 udineze
torino 0:1 milan
fiorintina 1:1 lasio
krotone 0:2 yuventus
roma 3:0 djenoa


" ANDIJON"
Shaxzod Bakirov
16 апреля в 16:39
Наполи 3:1 Удинезе
Торино 1-1 Милан
Фиорентина 1:0 Лацио
Кротоне 0:3 Ювентус
Рома 2-:1Дженоа
Shaxzod Bakirov
16 апреля в 16:40
Наполи 3:1 Удинезе
Торино 1-1 Милан
Фиорентина 1:0 Лацио
Кротоне 0:3 Ювентус
Рома 2-:1Дженоа

STUDENT jamoasi
Бахром Сапаев
16 апреля в 17:03
Наполи 3:2 Удинезе
Торино 1-2 Милан
Фиорентина 1:3Лацио
Кротоне 0:3 Ювентус
Рома 2-:0Дженоа
(ФУРИ)
Nursultan Takhirjanov
16 апреля в 17:12
Nukus
Наполи 3-0 Удинезе
Торино 0-2 Милан
Фиорентина 1-2 Лацио
Кротоне 0-2 Ювентус
Рома 2-0 Дженоа
Shoyatbek Shoyatbek
16 апреля в 17:18
Наполи 3:0Удинезе
Торино 1-2Милан
Фиорентина 1:1 Лацио
Кротоне 1:3 Ювентус
Рома 1:0 Дженоа

STUDENT jamoasi
Lionel Messi
16 апреля в 17:28
18/04 Наполи - Удинезе 2 : 0
18/04 Торино - Милан 1 : 2
18/04 Фиорентина - Лацио 2 : 1
18/04 Кротоне - Ювентус 1 : 3
18/04 Рома - Дженоа 2: 0
Lionel Messi
16 апреля в 17:29
18/04 Наполи - Удинезе 2 : 0
18/04 Торино - Милан 1 : 2
18/04 Фиорентина - Лацио 2 : 1
18/04 Кротоне - Ювентус 1 : 3
18/04 Рома - Дженоа 2: 0

POMPEI
Ali Abdullaev
16 апреля в 18:29
3-tur :

18/04 Наполи - Удинезе 1-0
18/04 Торино - Милан 1-1
18/04 Фиорентина - Лацио 1-1
18/04 Кротоне - Ювентус 0-2
18/04 Рома - Дженоа 2-0


Гладиаторлар
Murodjon Andijon
16 апреля в 19:38
18/04 Наполи - Удинезе 2- : -0
18/04 Торино - Милан 1 - : -2
18/04 Фиорентина - Лацио 1- : -3
18/04 Кротоне - Ювентус 2- : -3
18/04 Рома - Дженоа 2- : -0
Roberto Barsenal
16 апреля в 20:15
3-tur uchun o'yinlar:
18/04 Наполи - Удинезе 2:0
18/04 Торино - Милан 2:1
18/04 Фиорентина - Лацио 1:2
18/04 Кротоне - Ювентус 0:4
18/04 Рома - Дженоа 1:1

Barsenal
Komil Kanimex
16 апреля в 21:22
8/04 Наполи - Удинезе 2-
18/04 Торино - Милан 1-1
18/04 Фиорентина - Лацио 1-1
18/04 Кротоне - Ювентус 0-1
18/04 Рома - Дженоа 2-0

KZ
Ajoib Murabbiy
16 апреля в 21:57
18/04 Наполи 2-0 Удинезе
18/04 Торино 0-1 Милан
18/04 Фиорентина 0-2 Лацио
18/04 Кротоне 1-3 Ювентус
18/04 Рома 2-0 Дженоа

Namangan
Samat Sake
16 апреля в 23:05
18/04 Наполи 2-1Удинезе
18/04 Торино 2:2Милан
18/04 Фиорентина 1:2 Лацио
18/04 Кротоне 0:2 Ювентус

КZ
Samat Sake
16 апреля в 23:06
Рома 3:0 Дженоа
Komil Kanimex
16 апреля в 23:25
8/04 Наполи - Удинезе 2-0
18/04 Торино - Милан 1-1
18/04 Фиорентина - Лацио 1-1
18/04 Кротоне - Ювентус 0-1
18/04 Рома - Дженоа 2-0

KZ
Komil Kanimex
16 апреля в 23:27
Birinchi yozilganni ufalit kiling boshlovchi.
Napoli Udineze 2-0 demokchidim
Arman Meneger
17 апреля в 01:37
Nukus
Наполи 2-0 Удинезе
Торино 1-2 Милан
Фиорентина 2-1Лацио
Кротоне 1-2 Ювентус
Рома 3-1Дженоа
Mambet Aqilbekov
17 апреля в 03:57
Наполи 3-1Удинезе
Торино 0-1 Милан
Фиорентина 1-2 Лацио
Кротоне 0-3 Ювентус
Рома 2-0 Дженоа
Anvar Smti
17 апреля в 04:01
18/04 Наполи - Удинезе 3:1
18/04 Торино - Милан 2:2
18/04 Фиорентина - Лацио 1:2
18/04 Кротоне - Ювентус 0:3
18/04 Рома - Дженоа 2:1
Halim Aristokrat
17 апреля в 04:40
18/04 Наполи - Удинезе 2:0
18/04 Торино - Милан 1:1
18/04 Фиорентина - Лацио 2:1
18/04 Кротоне - Ювентус 1:2
18/04 Рома - Дженоа 2:1

OG'ALAR
Farhod Turtlist
17 апреля в 07:04
18/04 Наполи - Удинезе 3:0
18/04 Торино - Милан 1:2
18/04 Фиорентина - Лацио 2:2
18/04 Кротоне - Ювентус 1:3
18/04 Рома - Дженоа 2:0
Superstar
Даврон Абдуллаев
17 апреля в 08:10
3-tur :

Наполи 2-1 Удинезе
Торино 1-2 Милан
Фиорентина 2-2 Лацио
Кротоне 1-3 Ювентус
Рома 3-1 Дженона
"Uzbekiston"
Habib Hatamkulov
17 апреля в 08:37
18/04 Наполи - Удинезе 2-0
18/04 Торино - Милан 1-2
18/04 Фиорентина - Лацио 1-1
18/04 Кротоне - Ювентус 0-3
18/04 Рома - Дженоа 3-1


Гладиаторлар
Misha Meneger
17 апреля в 08:44
18/04 Наполи - Удинезе 2:1
18/04 Торино - Милан 1:2
18/04 Фиорентина - Лацио 2:1
18/04 Кротоне - Ювентус 0:2
18/04 Рома - Дженоа 3:1

CR7
Jaka Jack
17 апреля в 10:22
CR7
Наполи - Удинезе 2:0
Торино - Милан 2:1
Фиорентина - Лацио 1:3
Кротоне - Ювентус 0:3
Рома - Дженоа 2:0
Shoxrux Safety
17 апреля в 11:45
18/04 Наполи 3-1 Удинезе
18/04 Торино 1-0 Милан
18/04 Фиорентина 1-1 Лацио
18/04 Кротоне 0-3 Ювентус
18/04 Рома 1-0 Дженоа

Namangan
Islom Islom
17 апреля в 18:19
Наполи - Удинезе 3:1
Торино - Милан 2:1
Фиорентина - Лацио 1:1
Кротоне - Ювентус 0:2
Рома - Дженоа 2:0
Ислом Овчикалъача

Dinаmo
Xabi Alonso
18 апреля в 05:12
18/04 Наполи 3-1 Удинезе
18/04 Торино 1-1 Милан
18/04 Фиорентина 1-1 Лацио
18/04 Кротоне 0-3 Ювентус
18/04 Рома 2-0 Дженоа
Xabi Alonso
18 апреля в 05:14
4-tur
19/04 Металлург - Пахтакор 0:1
19/04 Бухоро - АГМК 2 : 1
20/04 Навбаҳор - Бунёдкор 2 : 2
20/04 Қизилқум - Нефтчи 0 : 1
21/04 Қўқон-1912 - Насаф 1 : 1
Superstar
Фуркат Абдуллаев
18 апреля в 19:37
Наполи - Удинезе 2:1
Торино - Милан 1:2
Фиорентина - Лацио 2:3
Кротоне - Ювентус 0:2
Рома - Дженоа 2:1
(FURI)
Komil Kanimex
19 апреля в 19:15
Хозирча яхши КЗ
Arman Madaliev
19 апреля в 21:29
Mening hisob kitobim

Gruppa "A"

1)SHEDEVR 27
Mambet Aqilbekov 6+3=9
Arman Madaliev 13+5=18
2)ANDIJON 20
Shakhinur Gulamkadirov 10
Uzbekistan Uzbekistan 8+2=10
3)DINAMO 23
Baxti Yor 3+3=6
Ислом Овчикалъача 15+2=17
4)SUPERSTAR 20
Farhod Turtlist 7+2=9
Xabi Alonso 6+5=11


1)OG'ALAR 27
Halim Aristokrat 9+7=16
Tillo Meneger 9+2=11
2)NUKUS 21
Nursultan Takhirjanov 8+3=11
Arman Meneger 8+2=10
3)BARSENAL 32
Anvar Smti 13+6=19
Roberto Barsenal 11+2=13
4)KZ 30
Samat Sake 12+4=16
Komil Kanimex 9+5=14

Gruppa " C"

1)FURI 25
Бахром Сапаев 11+3=14
Фуркат Абдуллаев 6+5=11
2)STUDENT 24
Shahzod Bakirov 8+7=15
Shoyatbek Shoyatbek 7+2=9
3)VODIYLIK GLADIATORLAR 19
Habib Hatamkulov 4+2=6
Ali Abdullaev 8+5=13
4)(-) 6
Murodjon Andijon 3+3=6
Shamsiddin Andijon 0

Gruppa "D"

1) CR7. 17
Misha Meneger 8+2=10
Jaka Jack 4+3=7
2)UZBEKISTAN 28
Bekzod Bek 10+5=15
Даврон Абдуллаев 11+2=13
3)NAMANGAN 20
SHoxrux Safety 9+2=11
Ajoib Murabbiy 7+2=9
4)POMPEI 16
Black Hurricane 8+6=14
Lionel Messi 0+2=2
Tillo Meneger
20 апреля в 11:40
3-turdan keyingi holat:

Gruppa "A"


1) 》SHEDEVR 27
Mambet Aqilbekov 6+3=9
Arman Madaliev 13+5=18
2) 》ANDIJON 20
Shakhinur Gulamkadirov 10+0=10
Uzbekistan Uzbekistan 8+2=10
3) 》DINAMO 23
Baxti Yor 3+3=6
Ислом Овчикалъача 15+2=17
4) 》SUPERSTAR 20
Farhod Turtlist 7+2=9
Xabi Alonso 6+5=11

Gruppa "B"

1) 》OG'ALAR 27
Halim Aristokrat 9+7=16
Tillo Meneger 9+2=11
2) 》NUKUS 21
Nursultan Takhirjanov 8+3=11
Arman meneger 8+2=10
3) 》BARSENAL 32
Anvar Smti 13+6=19
Roberto Barsenal 11+2=13
4) 》KZ 30
Самат Саке 12+4=16
Канимех 9+5=14

Gruppa "C"

1) 》FURI 25
Бахром Сапаев 11+3=14
Фуркат Абдуллаев 6+5=11
2) 》STUDENT 24
Shahzod Bakirov 8+7=15
Shoyatbek Shoyatbek 7+2=9
3) 》VODIYLIK GLADIATORLAR 19
Habib Hatamkulov 4+2=6
Ali Abdullaev 8+5=13
4) 》(-) 6
Murodjon Andijon 3+3=6
Shamsiddin Andijon 0+0=0

Gruppa "D"

1) 》CR7 17
Misha Meneger 8+2=10
Jaka Jack 4+3=7
2) 》UZBEKISTAN 28
Bekzod Bek 10+5=15
Даврон Абдуллаев 11+2=13
3) 》NAMANGAN 21
Shoxrux Safety 9+2=11
Ajoib Murabbiy 7+3=10
4) 》POMPEI 16
Black Hurricane 8+6=14
Lionel Messi 0+2=2
Tillo Meneger
20 апреля в 12:25
4-tur uchun o'yinlar:

22/04 Жирона - Эспаньол - : -
22/04 Малага - Реал Сосьедад - : -
22/04 Лас-Пальмас - Алавес - : -
22/04 Атлетико Мадрид - Бетис - : -
23/04 Атлетик Бильбао - Леванте - : -
Tillo Meneger
20 апреля в 12:39
22/04 Жирона - Эспаньол 2:1
22/04 Малага - Реал Сосьедад 2:2
22/04 Лас-Пальмас - Алавес 0:1
22/04 Атлетико Мадрид - Бетис 2:1
23/04 Атлетик Бильбао - Леванте 2:1

OG'ALAR
Даврон Абдуллаев
20 апреля в 13:01
4-tur uchun o'yinlar:

22/04 Жирона - Эспаньол 2 : 1
22/04 Малага - Реал Сосьедад 1 : 3
22/04 Лас-Пальмас - Алавес 2 : 1
22/04 Атлетико Мадрид - Бетис - : -
23/04 Атлетик Бильбао - Леванте 3 : 1

Uzbekistan
Даврон Абдуллаев
20 апреля в 13:02
Атлетико - Бетис 3 : 1
Arman Madaliev
20 апреля в 15:12
Jirona 2:1 Espanyol

Malaga 1:2 Real Sociedad

Las-Palmas 1:2 Alaves

Atletiko Madrid 2:1 Betis

Atletik Bilbao 2:1 Levante

© MENEGER.NET
онлайн: 6