e-mail
Пароль

Регистрация

Форум › Чемпионат Украинского Альянса
Misey Sij
11 октября в 23:20
Таблиця :


1.Gurt................12-11-1-0-47/3--34
2.Черкаси........12-10-2-0-38/10--32
3.Пашины. ......12-8-3-1-21/4--27
4.Кримне.........10-9-0-1-29/9--27
5.Турбов..........12-8-1-3-21/12--25
6.Ganja.............12-6-4-2-18/9--22
7.Фiз-ння......... 12-7-1-4-2-21/15--21
8.Коростень....10-5-5-0-120/6--20
9.Кроатон........12-4-4-4-15/16--16
10.Dunamo.......12-4-3-5-19/17--15
11.Avangard......12-3-4-5-12/15--13
12.Роосендаль12-2-6-4-10/14-13
13.Винница.......12-3-4-5-9/29--13
14.Dima..............10-3-3-4-13/14--12
15.Фкприлукы..10-3-2-5-10/16--11
16.Верес............12-2-2-8-7/26--8
17.Бики..............12-1-2-9-6/27--5
18.Аякс..............12-1-2-9-7/33--5
19.Брониця.......12-0-3-9-11/36--3
20.Dreamteam...вибув
Misey Sij
11 октября в 23:22
7-й тур:


Зiграти до 14.10

22:00

Gyrt 10-Верес 3
Аякс 4-Брониця3
Dunamo 5-Бики3
Avangard 5-Dreamteam 3 3-0 , 3-0
Фiзвиховання5-Ganja 6
Винница 5-Роосендаль 6
Турбов 5-Кримне 6
Черкасы 8-Кроатон 6
Фкприлуки 7-Коростень 6
Пашины 7-Dima 6
Misey Sij
11 октября в 23:25
Кримне, Коростень, Фкприлукы, Dima, найдiть час що б зiграти , бо усiм будуть поразки 3-0, у вас часу до завтра 22:00
Беркут Беркут
12 октября в 06:37
У мене 12 очок, а не 13
Діма Аврамук
12 октября в 15:13

Невиконав умову
Діма Аврамук
12 октября в 15:15

Час
Діма Аврамук
12 октября в 18:41

Все таки зіграли
Беркут Беркут
12 октября в 20:00
Винница [5] - Роосендаль [6] 1:3, 0:0
Діма Аврамук
12 октября в 21:35

....
Александр Силенко
12 октября в 21:40
Кримне 2-2 фкприлуки
фкприлуки 1-0 Кримне
Fanat Dunamo
13 октября в 04:45
команда бики не відзивається
Волинь Луцьк
13 октября в 08:16
Брониця - аякс 2:1; 2:1
Vova Samylayk
13 октября в 12:53
Верес прочитав і мовчить
Misey Sij
13 октября в 14:56
Турбов 5-Кримне 6 2-0,1-1
Titan Titan
14 октября в 20:05
Ganja то де . Харош морозитись
Nazar Gromiv
14 октября в 20:27
http://meneger.net/mail?id=46426
Shtirlits Shtirlits
14 октября в 20:54

Скрипку так і не зміг зловити, в нього якісь проблеми напевно.
Fanat Dunamo
14 октября в 22:32
шта › Nazar Gromiv


Прикріпити Відправити
Заходил 1 час. назад

Nazar Gromiv 2 час. назад
гогого

Fanat Dunamo Позавчера в 04:50
привіт коли граєм
Misey Sij
14 октября в 23:26
Результативных:


Gyrt 10-Верес 3 3-0,3-0
Аякс 4-Брониця3 1-2,1-2
Dunamo 5-Бики3 3-0,3-0
Avangard 5-Dreamteam 3 3-0 , 3-0
Фiзвиховання5-Ganja 6 3-0,3-0
Винница 5-Роосендаль 6 0-0,1-3
Турбов 5-Кримне 6 2-0 ,1-1
Черкасы 8-Кроатон 6 3-0,3-0
Фкприлуки 7-Коростень 6 ?-?,?-?
Пашины 7-Dima 6 4-1 ,2-1
Misey Sij
14 октября в 23:27
Таблиця :


1.Gurt................14-13-1-0-53/3--40
2.Черкаси........14-12-2-0-44/10--38
3.Пашины. ......14-10-3-1-27/6--33
4.Кримне.........14-9-2-3-32/15--29
5.Турбов..........14-9-2-3-24/13--29
6.Фiз-ння........ 14-9-0-5-2-21/15--27
7.Коростень. ..12-6-6-0-25/8--24
8.Dunamo.........14-7-2-5-25/17--23
9.Ganja..............14-6-4-4-18/15--22
10.Avangard.. ...14-4-4-5-18/15--19
11.Кроатон... ...14-4-4-6-15/22--16
12.Роосендаль.14-3-7-4-13/15-16
13.Фкприлукы..12-4-3-5-13/17--15
14.Винница.......14-3-5-6-10/32--14
15.Dima..............14-3-4-7-17/25--13
16.Брониця.......14-2-3-9-15/38--9
17.Верес............14-2-2-10-7/32--8
18.Бики..............14-1-2-11-6/33--5
19.Аякс..............14-1-2-11-9/37--5
20.Dreamteam...вибув
Misey Sij
14 октября в 23:31
Фкприлуки 7,Коростень 6 коли грати будите ? Завтра 22-00 ,крайнiй срок , або обом паразки.
Misey Sij
14 октября в 23:35
8-й тур:


Зiграти до 17.10

22:00

Gyrt 10-Брониця3
Верес 3-Бики3
Аякс 4-Dreamteam 3 3-0 , 3-0
Dunamo 5-Ganja 6
Avangard 5-Роосендаль:6
Фiзвиховання5-Кримне 6
Винница 5- Кроатон 6
Турбов 5-Коростень 6
Черкасы 8-Dima 6
Фкприлуки 7-Пашины 7
Діма Аврамук
15 октября в 16:27

....
Misey Sij
15 октября в 17:16
Діма Аврамук, здивувув
Misey Sij
15 октября в 17:19
Коростень вибув...
Діма Аврамук
15 октября в 17:55
Misey Sij: Коростень вибув... ..

Забрав в мене очки і вибув)
Беркут Беркут
15 октября в 22:34
Роосендаль [6] - Avangаrd [6] 1:4, 1:3
Vlad Deadpool
15 октября в 22:35
Avangаrd [6] -Роосендаль [6] 3:1
Роосендаль [6] -Avangаrd [6] 1:4
Vova Samylayk
16 октября в 22:34
Гурт 6:1 Брониця
Брониця 1:6 Гурт
Денис Скрипка
17 октября в 04:20
Вінниця - Кроатон 0:0 , 1:0
Nazar Gromiv
17 октября в 14:59
верес http://meneger.net/mail?id=56540
Misey Sij
17 октября в 22:41
Nazar Gromiv, ну i...
Walentyn Haimyk
17 октября в 22:43
Кримне - фізвиховання 4:1 0:0
Misey Sij
17 октября в 23:53
Результати

Gyrt 10-Брониця3 6-1,6-1
Верес 3-Бики3 ?-?, ?-?
Аякс 4-Dreamteam 3 3-0 , 3-0
Dunamo 5-Ganja 6 ?-?,?-?
Avangard 5-Роосендаль:6 3-1,4-1
Фiзвиховання5-Кримне 6 1-4,0-0
Винница 5- Кроатон 6 1-0,0-0
Турбов 5-Коростень 6 3-0,3-0
Черкасы 8-Dima 6 0-0,0-0
Фкприлуки 7-Пашины 7 ?-?,?-?
Misey Sij
17 октября в 23:57
9-й тур:

Зiграти до 20.10

22:00

Gyrt 10-Бики3
Брониця3-Dreamteam 3 3-0 , 3-0
Верес 3-Ganja 6
Аякс 4-Роосендаль 6
Dunamo 5-Кримне 6
Avangard 5-Кроатон 6
Фiз-ння5-Коростень 6 3-0,3-0
Винница 5- Dima 6
Турбов 5-Пашины 7
Черкасы 8-Фкприлуки 7
Misey Sij
18 октября в 00:18
Таблиця :


1.Gurt...............16-15-1-0-65/5--46
2.Черкаси.......16-12-4-0-44/10--40
3.Турбов.........16-11-2-3-30/13--35
4.Пашины.......14-10-3-1-27/6--33
5.Кримне........16-10-3-3-36/16--33
6.Фiз-ння........16-9-1-6-22/19--28
7.Avangard......16-7-4-5-25/17--25
8.Dunamo... ....14-7-2-5-25/17--23
9.Ganja............14-6-4-4-18/15--22
10.Фкприлукы.14-6-3-5-19/17--21
11.Винница.....16-4-6-6-11/32--18
12.Кроатон.....16-4-5-7-15/23--17
13.Роосендаль16-3-7-6-15/22-16
14.Dima............16-3-6-7-17/25--15
15.Аякс............16-3-2-11-15/37--11
16.Брониця.....16-2-3-11-17/50--9
17.Верес..........14-2-2-10-7/32--8
18.Бики............14-1-2-11-6/33--5
19.Dreamteam...вибув
20.Коростень....вибув
Діма Аврамук
18 октября в 10:55

....
Денис Скрипка
18 октября в 19:16
Кроатон - Авангард два матчі по 0:0
Misey Sij
18 октября в 22:04
Турбов 5-Пашины 7 1-1,0-0
Илья Skyratovskuy
19 октября в 09:05
фкприлуки - пашины 0-0 2-1
Shtirlits Shtirlits
19 октября в 09:26
Товар.
19.10 09:29 Черкасы [8] - Фкприлуки [7] 4:1
Товар.
19.10 09:28 Фкприлуки [7] - Черкасы [8] 0:3
Беркут Беркут
19 октября в 13:38
Роосендаль [6] - Аякс [4] 3:2
Андрій Левицький
19 октября в 13:50

Vova Samylayk
20 октября в 14:22
Товар.
20.10 14:21 Бики [3] - Gyrt [10] 0:2

Товар.
20.10 14:20 Gyrt [10] - Бики [3] 1:2
Nazar Gromiv
20 октября в 14:31
верес не пише мне
Nazar Gromiv
20 октября в 14:32
воооооооооот http://meneger.net/mail?id=56540
Nazar Gromiv
21 октября в 08:37
Пошта › Юрий Джус


Прикріпити Відправити
Заходил 57 мин. назад

Nazar Gromiv 17 октября в 15:00
гоо

Nazar Gromiv 16 октября в 18:49
гогого

© MENEGER.NET
онлайн: 40
Misey Sij
22 октября в 13:27
10-й тур :

Зiграти до 24.10

Gyrt 10-Dreamteam 3 3-0 , 3-0
Бики3-Ganja 6
Брониця3-Роосендаль 6
Верес 3-Кримне 6
Аякс 4-Кроатон 6
Dunamo 5-Коростень 6 3-0,3-0
Avangard 5-Dima 6
Фiз-ння5-Пашины 7
Винница 5- Фкприлуки 7
Турбов 5-Черкасы 8
Vlad Deadpool
22 октября в 15:07
Avangаrd [6] - Dima [6] 3:2
Dima [6] - Avangаrd [6] 0:0
Misey Sij
22 октября в 15:22
Результати:

Gyrt 10-Бики3 2-0,1-2
Брониця3-Dreamteam 3 3-0 , 3-0
Верес 3-Ganja 6 ?-?,?-?
Аякс 4-Роосендаль 6 2-3,1-1
Dunamo 5-Кримне 6?-?,?-?
Avangard 5-Кроатон 6 0-0,0-0
Фiз-ння5-Коростень 6 3-0,3-0
Винница 5- Dima 6 3-1,0-1
Турбов 5-Пашины 7 1-1,0-0
Черкасы 8-Фкприлуки 7 4-1,3-0

© MENEGER.NET
онлайн: 32